ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 1

Toplam Tekil: 22893485
Toplam Çoğul: 30639661
Şii Dini Lider Hutbede Türkiye'nin Yıkılmasına Dua Etti.

Şii Dini Lider Hutbede Türkiye'nin Yıkılmasına Dua Etti.

Tarih 06 Ağustos 2015, 19:29 Editör Yönetici

İran'ın Dini Lideri, Hameneyi Temsilcisi: İnşallah Türkiye Yeryüzünden Silinecektir!

Hz. Ömer ra. efendimiz ve Yavuz Sultan Selim Hazretleri boşuna bunlara karşı savaşmadı..

İşte haber:

İran’ın dini lideri Ali Hameneyi Tebriz kenti temsilcisi Muhsin Müctehid Şebisteri Türkiye’nin yeryüzünden silinmesi için Cuma namazı hutbelerinde dua etti. Geçtiğimiz haftada Tebriz Merkez Camisinde Cuma namazını kılan Şebisteri halka hitaben söylediği hutbelerde Türkiye hakkında bu ifadeleri kullandı: 

“İnşallah gelecek yıllarda İŞİD örgütü Türkiye halkının canına bela olacaktır ve Türkiye hükümetini yıkıp bu ülkeyi yeryüzünden silecektir.”

Bütün askeri, iktisadi ve siyasi gücü kendi tekelinde tutan İran’ın dini lideri Ali Hameneyi’nin her eyalette bir temsilcisi var ki en yakın ve güvenilir insanlardan seçilir ve intisap ettiği eyalette Hameneyi kadar güce sahiptir.

İran’da normal din adamları kendi mescitlerinde Cuma namazı kılmıyorlar ve bütün halk Cuma namazı kılmak için her kentin merkez camisine gitmek zorundadır ve Cuma namazı Hameneyi temsilcisi tarafından kılınıyor. Namazdan önce Hameneyi temsilcileri güncel siyasi konuları hutbe olarak halka konuşurlar.

http://araznews.org/tr/?p=473


Bu haber 17742 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
İran Analiz

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra… İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun!

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun! Hep bilindik bir senaryoyu yeniden oynuyorlar..

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim