ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 2

Toplam Tekil: 22893485
Toplam Çoğul: 30639661
Milli Görüş ve Şia Yayılmacılığına Desteği

Milli Görüş ve Şia Yayılmacılığına Desteği

Tarih 12 Ağustos 2015, 18:37 Editör Yönetici

Dr. Ebubekir Sifil hocanın mesajı..


Milli görüşün İran yayılmacılığına çanak tuttuğunu ve dört hak mezhebin dışında olan şia'nın ehli sünnet dışı birçok sapkın akidesi olmasına rağmen, Suriye'de ki akan kanlarda İran'ın açık desteği olduğu halde, halen Milli Görüşe müspet bakanlar nasıl bir ciddi tehlike ile karşı karşıya olduklarını anlarlar inşaAllah..

İşte Dr. Ebubekir Sifil hoca bu konuya değinerek bir anlamda Milli Görüşün aslında İran çıkarlarına hizmet ettiğini söylemiş:


Ebubekir Sifil ,  Milli Görüş üzerinden bu millete İran ve Şİİ propagandası yapıldığını belirttiği Twitleri ,Son zamanlarda ayyuka çıkan Humeyni afişleri ve Oğuzhan Asiltürk’ün açıklamaları üzerine geldi..

Saadet Partisi YİK Başkanı Oğuzhan Asiltürk: “Lübnan’da yapılan bütün toplantılara iştirak ettim. Hatta İran’da Hamaney ile de görüştüm. Hepsiyle görüştüm. Hiçbirisi İslam itikadı dışında hiçbir şey söylemiyorlar.” demişti..

İşte Ebubekir Sifil Hoca’nın yazdıkları:

Son tweetimden rahatsız olanlardan bazılarının AKP’nin kimi yanlışlarına sarılması çok hazin. Benim o politikaları benimsediğimi ima etmek sadece “iftira” anlamı taşır. İmamiyye şiasının İslam Dünyasında izlediği politikalara gözlerini kapatanlar bari şii itikadını öğrensin ..bu açık gerçeğe rağmen onlarla aynı safta duranlardan dünyada da ahirette de beriyim..

Ben Şia tehlikesine dikkat çektikçe AKP’nin yanlışlarına sarılanlar, ya bir yanlışın diğerini doğru kılmayacağını bilmeyecek kadar cahil, ya da hakikatten duydukları rahatsızlığı bu suretle gizleyebildiklerini düşünecek kadar saflar. Bugüne kadar hangi aklı başında Sünnî İmâmiyye itikadını “İslam itikadı” diyerek meşrulaştırmış, mutlaklaştırmış ve sahiplenmiştir?

Irak’ta bacılarımıza tecavüz edenlere “buyur” diyenle, Suriye’de bacılarımıza tecavüz edenin aynı mel’un olduğunu göremeyenlere ne diyeyim! Milli Görüş, Rafızî inancına “İslam inancı” demekte bir sakınca görmeyecek noktaya gelmişse esaslı bir eksen kayması mevcut demektir.

Ben Rafıza’yı eleştirirken onların kaynaklarını ve tarihi esas alıyorum. Onların elindeki kanı yıkama zilletine “dava” diyenlerse “takiyye” gerçeğini atlıyor. Soruyorum, Humeyni ile Hamaney itikadi konularda farklı düşünebilir mi? Ve bu ikisi klasik Rafızî inancını reddettiklerini 1 kere olsun söylemiş midir?

Rafızî propaganda Milli Görüş camiası üzerinden bu milletin inancına, kültürüne, kimliğine,sızıyor. Milli Görüş, bu milletin inancı, tarihi ve kültürü idi. Öyleyken ben Milli Görüşçü olduğunu söyledim her platformda.

Ancak şimdi,   , Rafıza’nın gönüllü propagandistliğini yapan, dün “Diyalog ihaneti” kavramıyla andığı kitleyle birden “kardeş” oluveren bir kitle söz konusu ve buna “Milli Görüş” diyorlar. Ya bunlar Milli Görüşçü değil, ya da Milli Görüş bu değil. Öyle ya da böyle, ben bu kitleden beriyim.

Mesele budur.

Benim itikadî çizgimde hamdolsun kıl kadar sapma yok. Kendisine Milli Görüşçü diyen bir kısım insanlar nereye sürüklendiklerine iyi baksın.
Bu haber 12863 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
Şia Mezhebi

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti Şia'nın dünya genelinde ne yapmaya çalıştığını özetle...

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur! Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim