ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 1

Toplam Tekil: 22893485
Toplam Çoğul: 30639661
TRT Ekranlarından Mezheplere Saldırı ve Şia'yı Kurtarma

TRT Ekranlarından Mezheplere Saldırı ve Şia'yı Kurtarma

Tarih 07 Ocak 2016, 09:22 Editör

Pelin Çift İle Gündem Ötesi adlı program İsrail'in ve Vatikan'ın yapamadığını Devlet kanalından yapıyor..

TRT1 bizim vergilerimizle yayın yapıyor. Lakin, insanımızın ebedi ahiret hayatını mahvedecek görüşleri şu an ekrandan yayıyorlar. "Pelin Çift ile gündem ötesi" programına çıkardığı iki akademik ilahiyatçı mı ne olduğunu anlamadığım kişiler daha kendi içlerinde çelişiyor.

Şimdi izlediğim kadarı ile en son Aşere-i Mübeşşereye zayıflık isnad ettiler ve daha birçok konuda (özellikle şia hakkında) kaçak köçek cevaplar veriyorlar.

Yazıklar olsun, dört hak mezhebede laf ettiler ve şia'yı beşinci mezhep dediler. Biz bundan razı değiliz.

Herkesin kendi aklına göre mezhebi olur gibisinden içi boş ve itikadi sıkıntılı sözler sarfeden bu iki tane sözde Profesör resmen devletin kanalında dinimizin kutsal değerlerine saldırdı. Buna çanak hazırlayan kim varsa bunun vebali hepsinindir.

Evet, şii İran ajanları sağlam etkileşim yapıyorlar, bu bir kez daha tescillendi.. Devlet kanalına kadar girdiyse bu, İç İşleri, Diyanet ve istihbarat (Mit) istiharata çekilmiş olduğunun göstergesidir. Boşluğu ise hep tetikte fırsat gözleyen din düşmanları doldurmaktadır.

Devletimizin kanalında manevi anlamda bu iftiralar ve hakaretler yapılıyorsa, bu olay aynı zamanda ülkemize bela şimşeklerini çeken unsurlardan birinin ifşasıdır.


Bu haber 9440 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
Şia Mezhebi

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti Şia'nın dünya genelinde ne yapmaya çalıştığını özetle...

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur! Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim