ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 22906750
Toplam Çoğul: 30654076
Şii İran'a Asla Güvenmeyin -1

Şii İran'a Asla Güvenmeyin -1

Tarih 26 Nisan 2012, 19:10 Editör

Şii İran'a Asla Güvenmeyin -1 serisi ve Irak işgalinde şiilerin parmağı..

 Birlik içinde kalın ve İran’a güvenmeyin’ diyerek seslenen lider kimdir

SADDAM’ın  Şii  örgütü Mehdi Ordusu’nun lideri olanMukteda El Sadr’ın Adamları tarafından İdam edilmesi …

NOt : Burada Saddam savunuculuğu yapmadık niyette o değildir. Fakat ABD’nin Irak işgalinde İran ve Şİİ ‘lerin etkin rolunü tekrar hatırlatmak istedik….

(Bu Amerika’nın onlara vermiş olduğu küçük bir sözdür!!!)..

 

Infazda hazir bulunan hakim Munir Haddad, Saddam`in asilmadan once, `Umarim birlik icinde kalirsiniz. Sizi uyariyorum:  Iran koalisyonuna guvenmeyin, bu insanlar tehlikeli` dedigini soyledi.

Haddad, Saddam Huseyin`in asilmadan once ayrica kimseden korkmadigini soyledigini de acikladi.

İnfazda hazir bulunan Ulusal Guvenlik Danismani Muvaffak El Rubai de Saddam Huseyin`in idam sehpasina sakin bicimde, cesurca ve kararli sekilde ciktigini, direnmedigini ve hicbir sey istemedigini kaydetti.

El Rubai, elinde bir Kur`an bulunan Saddam Huseyin`in bu Kur`an`in birine gonderilmesini istedigini, yetkililerin bu kisinin isim ve adresini aldiklarini ve Kur`an`i gondermeye soz verdiklerini belirtti.

___________________________


Saddam Hüseyin’in infazı sırasında cep telefonuyla çekilen kayıt, devrik liderin kendisini asan Şii militanlardan insanlık dışı muamele gördüğünü gösteriyor.

Devrik Irak lideri Saddam Hüseyin’in önceki günkü idamı sırasında infaz yerinde bulunan bir kişinin cep telefonunun video kamerasıyla kaydettiği infaz görüntüleri, Saddam’ın, radikal Şii lider Mukteda el Sadr’ın adamları tarafından, sataşma ve sloganlar eşliğinde idam sehpasına çıkarıldığını ve son duasını bitirmesi beklenmeden ipinin çekildiğini ortaya çıkardı.

Sesli olarak kaydedilen iki buçuk dakikalık infaz görüntüsü dün sabahın erken saatlerinde El Cezire ve El Arabiya televizyonları ile internet sitelerinde yayımlandı. Görüntüler Iraklıların cep telefonlarında da dolaşmaya başladı.

Kaydın, Bağdat’ın Şii semti “Sadr Kenti”ndeki cep telefonu dükkânlarında 500 dinara (60 kuruş) satılmıştı.

Videoda, cellatlardan birinin ilmeği Saddam’ın boynuna geçirirken “Mukteda, Mukteda, Mukteda” şeklinde slogan attığı, diğerlerinin de “Çok yaşa Mukteda el Sadr” diye bağırdığı duyuluyor. Bu sırada, “Cehenneme git, cehenneme git” diye bağıran birisine Saddam’ın, “Yiğitlik bu mu?” karşılığını verdiği işitiliyor.

Ardından kelimeişahadet getiren Saddam’ın, 2. kez şahadet getirirken duasını tamamlamasının beklenmediği ve “Muhammed” dediği sırada, üzerinde durduğu kapağın açılarak idam edildiği görülüyor. Saddam’ın boşluğa düşüşü sırasında ise infazı izleyenlerden bir uğultu yükseliyor ve birinin “Tiran öldü, belasını buldu” dediği duyuluyor.

Video kaydında, Saddam’ın bulunduğu kötü aydınlatılmış idam sehpasında cellat olarak görev yapan siyah kar maskeli beş kişinin bulunduğu gözlendi.

Kayıtta, Saddam’ın, bir dönem kendi istihbarat ajanları tarafından “işkencehane” olarak kullanılan infaz odasına getirilirken siyasi sloganlar attığı duyuluyor. Patlayan flaşlar ise, odada bulunan diğer kişilerin de idamı fotoğrafladıklarını gösteriyor.

 

NOt : Burada Saddam savunuculuğu yapmadık niyette o değildir. Fakat ABD’nin Irak işgalinde İran ve Şİİ ‘lerin etkin rolunü tekrar hatırlatmak istedik….

Gerisi Akıl sahiplerine kalmıştır.

Alıntı : sapitanlar.com

Bu haber 7381 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
Şia Mezhebi

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti Şia'nın dünya genelinde ne yapmaya çalıştığını özetle...

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur! Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim