ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 3

Toplam Tekil: 22906794
Toplam Çoğul: 30654120
İran ve Büyücüler - Ahmedinejad!

İran ve Büyücüler - Ahmedinejad!

Tarih 07 Mayıs 2011, 12:01 Editör

İran'ın metafizik alanda etkinliğinin fazla olması bazı metafizik çıkar çatışmalarınıda yanında geitiriyor..

Önceden yayınlanan bu yazı, güncellenerek yeniden yayınlanmaktadır!

İran, ülke olarak hak bir mezhebe bağlı olmadığından ve cin nüfusunun dünyada ki insan nüfusunun 10 katı olduğunuda düşünürsek, İran'da şeytani cinlerin hoşnut kaldığı bir mezhep ortamı olduğundan artık siz düşünün ne kadar metafiziksel yetenekleri olduğunu ??
 
Ülkemizde dahi TSK'dan emekli olupda, hak bir mezhep olmayan ve bir sürü sapık itikada sahip olan Şia mezhebine girmiş ve Şia cinler ile medyumluk yapan emekli subaylar gördük, ne ilginç değil mi?
 
Acaba bir teori olarak şunu söylesek, Yahudi cinlerde kafir ve itikadı bozukken ve aynı zamanda hak mezhep olmayan Şia mezhebinde ki cinlerde sonuç itibariyle hak mezhepte değiller! Bu bağlamdan görünmeyen alemde bir çıkar ilişkisi olmasın ???
 
Haberi alıntı yaparak yayınlıyoruz:
 
İran Cumhurbaşkanı Ahmedinecad’ın 25 yakın kurmayı büyücülük ve ruh çağırma suçlarından tutuklandı...

İran’da dini lider Ayetullah Ali Hamaney’le Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad arasındaki iktidar kavgası metafiziksel bir boyut kazandı. İngiliz gazetesi The Guardian’ın haberine göre, Ahmedinecad ve başdanışmanı İsfendiyar Rahim Meşai’ye yakın olduğu bilinen en az 25 kişi, cumhurbaşkanının politikalarını ilerletmek için büyücülük yapma ve ruh çağırma suçlamasıyla tutuklandı.

Belgesel yüzünden

Bu kişilerin ‘doğaüstü güçleri’ için gösterilen gerekçe ise Şii inancında kıyametten önce yeryüzüne geleceğine inanılan ‘12. ve son imam Mehdi’nin çok kısa bir sürede döneceğini savunan bir belgesel oldu. İran’da gösterime giren filmler hükümet onayından geçerken ve Ahmedinecad’ın da sürekli gündeme getirdiği Mehdi’yle ilgili takıntısı bilinirken, muhafazakâr din adamları, filmden cumhurbaşkanının yakın çevresindeki ‘sapkın’ kişileri sorumlu tuttu.
Ayandeh adlı haber sitesi, tutuklananlar arasındaki Abbas Gaffari’yi, ‘metafiziksel bağlamda özel becerileri bulunan ve bilinmeyen dünyalarla bağlantılar kurabilen bir kişi’ olarak tanımladı. Hükümetin kültürel komitesinin başındaki Abbas Amirifar ve Meşai’nin yeni çıkardığı Haft-e-Sobh gazetesinden bazı gazetecilerin de tutuklandığı belirtildi.

Yardımcısına tepki

Ahmedinecad’ın dünürü olan ve İran siyasetindeki nüfuzunu artırması nedeniyle Hamaney’e yakın din adamlarının tepkisini çeken Meşai, geçmişte de siyasi bir krizin merkezinde yer almıştı. Zira Ahmedinecad 17 Temmuz 2009’da dünürünü başkan yardımcılığına atamış, fakat İran’da son sözü söyleyen dini lider Hamaney hemen ertesi gün atamanın geri çekilmesini emretmişti. Benzer bir anlaşmazlık, üç hafta önce İstihbarat Bakanı Haydar Müslihi’nin istifası nedeniyle de yaşanmıştı.

Ahmedinecad’ın başdanışmanı Meşai, 2007’de Türkiye’ye yaptığı bir ziyarette kadınların folklor oyununu izlediği için İran’da muhafazakâr çevrelerce eleştirilmişti.

İstifasını mı istedi?

İran siyasetinde son sözü söyleyen dini lider Ayetullah Ali Hamaney’in, gerginlik yaşadığı Cumhurbaşkanı Ahmedinecad’ın istifasını istediği iddia edildi. İran merkezli Examiner sitesinin Arab TV adlı televizyon kanalına dayandırdığı haber, başka hiçbir kaynak tarafından doğrulanmadı. Ancak Ahmedinecad’ın, İstihbarat Bakanı Haydar Müslihi’nin istifası konusunda Hamaney’e kafa tutması ülkedeki muhafazakârların tepkisini çekmiş, birçok milletvekili cumhurbaşkanının azlini veya istifa etmesini istemişti.

Alıntı

Sapık mezhep Şii İran'ın ahlakından örnekler: ŞİA AHLAKI!

Bazı ahmakların yere göre sığdıramadığı Ahmedinejad'ın bilinmeyen yönü...
ŞİA  (RAFIZİ) İTİKADİNDEN   ÖRNEKLER
 
ŞİA  (RAFIZİ) İTİKADİNDEN   ÖRNEKLER
ŞİA  (RAFIZİ) İTİKADİNDEN   ÖRNEKLER

UNUTMAYIN, AHLAKSIZLIĞIN OLDUĞU BİR MEZHEP YAŞAM HAYATINDA ŞEYTANİ METAFİZİK VARLIKLAR CİRİT ATAR!

Kendilerine kitaptan bir pay verilenlerin sapıklığı satın aldıklarını ve sizin de yolu sapıtmanızı istediklerini görmedin mi? (Nisa/44)


İşte şii İran kendi mezheplerinin tüm dünyaya ve özellikle Müslüman ülkelere yayılması için birçok girişimleri ve projeleri mevcuttur. En bariz ülkemizde şia mensubu veya sempazitanı kişiler üzerinden ve şii caferilik üzerinden "şii yayılmacılığı" yapmaktadır..

İran'da bir müddet kalıp şia tedrisatından geçen Mustafa İslamoğlu ve kanalı Hilal Tv ayrıca Haydar Baş gibilerin şia yayılmacılığına verdiği destekler aşikardır.
 
Biz ehli sünnet Müslümanlar olarak, türlü sapıklığı içerisinde bulunduran bir mezhep olan şiaya ve savunucularına kesinlikle taviz vermemeliyiz.
 
Kimine hidayet verdi, kimi de sapıklığı haketti. Çünkü bunlar, Allah'ı bırakıp şeytanları veli edinmişlerdi. Ve gerçekten onları doğru yolda saymaktadırlar. (Araf/30)

(Şeytan'ın) Kardeşleri ise, onları sapıklığa sürüklerler, sonra peşlerini bırakmazlar. (Araf/202)

İşte bunlar, hidayete karşılık sapıklığı satın almışlardır; fakat bu alışverişleri bir yarar sağlamamış; hidayeti de bulmamışlardır. (Bakara/16)

Onlar, hidayete karşılık sapıklığı, bağışlanmaya karşılık azabı satın almışlardır. Ateşe karşı ne kadar dayanıklıdırlar! (Bakara/175)

Allahu Teala, Ümmeti Muhammedi şia ve benzeri sapık, hak olmayan akımlardan ve tehlikelerden korusun ve sakındırsın. Amin.
 
Okunabilecek yazılar:
 

Bu haber 10951 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
Şia Mezhebi

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti Şia'nın dünya genelinde ne yapmaya çalıştığını özetle...

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur! Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim