ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 22893485
Toplam Çoğul: 30639661
Şırnak'ta ölü ele geçen Pkk'lılar İran'lı ve Suriyeli

Şırnak'ta ölü ele geçen Pkk'lılar İran'lı ve Suriyeli

Tarih 11 Mayıs 2012, 10:47 Editör Yönetici

Ne kadar manidar değil mi? Şii İran ve maşası Suriye...

Şırnak’ta polis ve askeri lojmanlara saldırı hazırlığında iken güvenlik güçlerince fark edilen ve çıkan çatışmada ölü elegeçirilen teröristlerden birinin Suriye, diğerinin ise Iran uyruklu olduğu açıklandı.

Valilikten yapılan açıklamada, 3 Mayıs 2012 tarihinde, Emniyet Özel Harekat ekiplerince Uludere Çevre Yolu’nun üst kısmında yapılan kontrollerde, bir grup PKK/KCK terör örgütü mensubunun, polis ve askeri lojmanlara bomba ve roketatarlarla saldırı hazırlığında olduklarının tespit edildiği belirtildi.

Teslim olmaları yönündeki çağrılara teröristlerin el bombası atarak karşılık vermesi üzerine çıkan çatışmada 2 teröristin ölü ele geçirildiği, 2 polisin ise yaralandığı hatırlatılan açıklamada, teröristlerin Suriye uyruklu Nidal Fırat Afrin kod adlı Abdurrahman Bilal ile İran uyruklu Mazlum Urmiye kod adlı Siyamed Salamed olduğu kaydedildi.

Açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

Yüzbaşımın kanı yerde kalmadı

“Suriye uyruklu teröristin yaklaşık 7-8 yıldır Cudi bölgesinde sorumlu düzeyde faaliyet gösterdiği, 14 Nisan 2010 tarihinde Milli Taburu’na ait sivil servis aracının taranması sonucu Yüzbaşı Levent Çelik’in şehit edilmesi eylemine katıldığı; İran uyruklu teröristin ise sözde Cudi Cephesi Navser Takımı içerisinde tim komutanı olarak faaliyet gösterdiği tespit edilmiştir. Terör örgütü mensuplarının üzerlerinde ve çevrede yapılan aramalar sonucunda; 2 kalaşnikof, 11 şarjör, 2 patlamamış roket sevk fişeği, 2 el bombası, 1 gece görüş dürbünü ve 1telsiz ele geçirilmiştir.”

Vatan Gazetesi-07.05.2012

Bu haber 7897 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
İran Analiz

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra… İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun!

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun! Hep bilindik bir senaryoyu yeniden oynuyorlar..

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim