ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 8

Toplam Tekil: 22893485
Toplam Çoğul: 30639661
Suriye'de ki katliamlara verilen İran desteği!

Suriye'de ki katliamlara verilen İran desteği!

Tarih 13 Mayıs 2012, 03:44 Editör Yönetici

Suriye'deki bebek katliamlarını ordu yapmıyor, şii İran yapıyor..

Düşünsel olarak bütün orduların varlığına karşıyım. Hele “rejim bekçiliği” gibi halkına karşı mevzilenen orduların derhal halkları tarafından tasfiye edilmesi gerektiğine inan, savunan biriyim.

Suriye gibi BAASÎ’liğin fedaisi olan orduların halklarına karşı konuşlandığını çok iyi bilen ve buna birçok kere şahit olan biriyim. Kitlesel kırım yapan ordular ancak çocuk, yaşlı ve kadınlara karşı daha dikkatli davranırlar.

Yeryüzünde kadın, çocuk ve yaşlıları gözetmeden kitlesel kıyım yapan tek ordu, İsrail ordusudur.

Son çeyrek yüzyılda yaşanan savaşları kısaca teşrih masasına yatırdığımızda orduların kitlesel katliamlar yaptığını göremeyiz.

Geçtiğimiz yüzyılın sonundaki en büyük trajedisi olan Bosna faciasında kirli savaş yöntemlerini uygulayanların Sırp ordusu değil Sırp milisleri olduğunu hatırlatmak isterim. Sırp ordusu tabi ki masum değildi. Hatta ordu, Milislerin önünü açtı birçok yerde.

Başta Bihaç olmak bütün katliam ve vahşetler milisler tarafından yapılmıştır. Sırp ve Hırvat ordusu, Boşnak şehir, mahalle, kasaba ve köylerini top ve zırhlı birlikler saldırıları ile yerle bir ettiler. Ancak, milislerin yaptığı gibi sivillere yönelik sürek avı yapmadılar.

İtirazları duyar gibiyim, birçok cephede askerler teslim olan sivilleri katlettiler. Doğrudur. Ancak bu olayların tümü münferit olarak değerlendirilmektedir. Çünkü hiç bir komutan eratına sivilleri yok etme emri vermez, veremez.

Suriye konusuna dönersek, Suriye ordusunun direnişçilerin bulundukları şehirlere yönelik yaptıkları saldırılarla ilgili en şiddetli tepkiyi gösterenlerden biriyim. Ancak ordular, hedeflerini işgal veya “etkisiz” hale getirdikten sonra, bölgenin asayişinin temini için çaba sarf ederler.

 

Halkına karşı konuşlanan ordular da böyledir. “Asayişi berkemal kılar” ve şehri yerel yöneticilere bırakıp giderler. Yani yakıp yıkıp giderler. Ama kadın ve çocuklara yönelik ba husus bir “temizleme” operasyonu yapmazlar.

Suriye’de çocukları katleden ve kadınlara tecavüz eden Nusayri Şebbihalar ile İran’lı Pastar ve Besiclerdir.

Şebbiha (hayalet), Suriye’nin Ergenekon’udur. Hepsi suça bulaşmış eski asker, çeteciler ve güvenlikçilerdir. Şebbihalar ile ilgili detaylı bilgileri başka bir yazıda paylaşırız inşallah. Ancak, Şebbihaların sayısal durumları aynı zaman diliminde bu kadar çok yerde vahşi eylemler yapmaları imkânsızdır.

Suriye’de çoluk çocuk katliamı, kadınlara tecavüz eylemlerinin merkezinde İran Pasdarları ve Besiçleri vardır. Çünkü bunlara göre Sünniler, mücrim, gasıp ve zalim kâfirlerdir. Bu yüzden Sünnilerin malları, canları ve kadınları helaldir.

 

15.03.2012 (ERDAL ŞİMŞEK/Milat Gazetesi) 

Alıntı

Bu haber 9028 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
İran Analiz

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra… İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun!

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun! Hep bilindik bir senaryoyu yeniden oynuyorlar..

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim