ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 22906831
Toplam Çoğul: 30654157
Şii Lider Hamaney'den Sahabeye Hakaret !!!

Şii Lider Hamaney'den Sahabeye Hakaret !!!

Tarih 14 Mayıs 2012, 01:17 Editör Yönetici

Şiilerin küfre düştükleri konulardan biri olan sahabeye bakışlarına bir örnek..

Şii İran'ın dini lideri Hamaney'in Gizemli Hayatı adlı bir diğer dosyamızıda bilgilerinize sunarız.

İran lideri Ali Hamaney de öğrencisi Ahmedinejad gibi cennetle müjdelenen sahabelere hakaret etti.

Humeyni’nin 21. ölüm yıldönümü münasebetiyle Cuma günü yapılan anma toplantısında konuşan İran lideri Ali Hamaney, Rasulullah sallallahu alayhi ve sellem’in tertemiz ashabına bir kez daha cüretkar bir şekilde dil uzatarak dünyadaki bir milyar Sünni müslümanın duygu ve hassasiyetlerini yaraladı.

Hamaney de daha önce Ahmedinejad’ın yaptığı gibi konuşmasında reformcu muhalifleri Hz. Talha ve Hz. Zübeyr’e benzeterek, her ikisinin de sıratı-ı müstakimden ve Peygamber Efendimiz‘in yolundan ayrıldığını iddia etti.

Hamaney, reformcu liderler Musevi ve Kerrubi’ye işaret ederek onların da Humeyni’nin ortaya koyduğu yöntemden saptıklarını söyledi.

Ahmedinejad gibi Hameney’in de Peygamber Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem’in cennetle müjdelediği iki güzide sahabeye hakareti Sünniler arasında büyük tepkiye yol açarken, başta VAKİT gazetesi ve sitesi olmak üzere Türkiye’de Ahmedinejad’ın ve Hamaney’in propagandasını yapan gazete ve sitelerin Hz. Talha ve Hz. Zubeyr’e yapılan hakaret karşısında ne yapacağı merakla bekleniyor.

NEBEONLINE

BU VİDEODA, SAPIK BİR Şİİ DİN ADAMININ HZ. ÖMER (RA) EFENDİMİZE (HAŞA) LANET EDİŞİ.. SAPIK Şİİ KENDİNE EDİYOR LANET ASLINDA, BU ŞİANIN ÇİRKİN YÜZÜNÜN KÜÇÜK BİR KARESİDİR..

Bu haber 11732 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
Şia Mezhebi

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti Şia'nın dünya genelinde ne yapmaya çalıştığını özetle...

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur! Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim