ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 1

Toplam Tekil: 22906820
Toplam Çoğul: 30654146
İmam Azam Hazretlerinin Hz. Osman Düşmanını Mağlup Edişi

İmam Azam Hazretlerinin Hz. Osman Düşmanını Mağlup Edişi

Tarih 15 Mayıs 2012, 00:49 Editör Yönetici

İmam Azam Hazretlerinin Hz. Osman Düşmanını Mağlup Edişi.. Özellikle Hz. Osman (ra) efendilerimize hakaret eden kafir şii İran ve hayranlarına itfah olunur..

Sapık İran Şii mezhebinde hakaret edilen büyük sahabelerimizden olan Hz. Osman (Ra) efendimiz konulu İmam Azam (Rha) hazretlerinin bir anısı.. 

İran hayranı ve ülkemizde ki şia hayranlarına özellikle itfah olunur.


Hazreti Osman
 (Radıyallahu Anh) Efendimize sade bu gün değil geçmişte de iftira edenler oluyordu. Hatta bazıları işi çok ileri götürerek “yahudi” bile diyorlardı. İmam-ı Azam (Rahmetullahi aleyh) Hazreti Osman (Radıyallahuanh) a haşa yahudi diyen bir adama bakın ne yapıyor:

Küfe’de “Osman bin Affan Yahudidir” diyen adamı alimler bir türlü ikna edemiyor, batıl sözünden vazgeçiremiyordu. Ebu Hanife işe el attı ve adamın kapısını çaldı. Aralarında şöyle bir konuşma geçti:

-Sana dünürlüğe geldim, kızını istiyorum
-Kime?
-Asil ve şerefli bir adam, gayet zengin, Kur’an-ı Kerim’i hıfzetmiş, son derece cömert. Geceleri ibadet ediyor, Allah korkusundan gözyaşı döküyor.

Adam:
-Yeter, aranan meziyetler için bunların bir kısmı bile kafi..

-Yalnız bir kusuru var.
-Neymiş o?

-Adam Yahudi!
-Fesubhanallah! Buldun buldun da benim kızımı bir Yahudiye’mi layık gördün? Benden vermemi mi istiyorsun?

-Vermez misin?
-Hayır!

-Sen bir kızını yahudiye vermezsin de, Hazreti Peygamber Efendimiz iki kızını Yahudiye (Hazreti Osman’a) nasıl olmuş da vermiş?

Deyince adam işi anladı. Yanlış düşüncelerinden vazgeçerek pişman oldu ve tövbe etti.

Alıntı
 
 
Peygamberimizin iki kızını layık gördüğü, yanına girdiği zaman ayağa kalktığı, melekler bile ondan haya eder buyurduğu, daha dünyada iken cennetle müjdelenen böyle büyük bir sahabe hakkında konuşurken dikkat etmek gerekiyor.

Bu haber 9673 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
İslam ve Tasavvuf

Hz. Ömer (ra) Efendimiz Bahsi

Hz. Ömer (ra) Efendimiz Bahsi Büyük sahabe efendilerimize hakaret eden şianın bir yönünü bu yazıda göreceksiniz inşaAllah..

Ashabı Kiramın Faziletlerinden

Ashabı Kiramın Faziletlerinden Ashabı Kiramın Faziletlerinden

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim