ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 22893485
Toplam Çoğul: 30639661
Şii İran'dan, Suriye'de ki katliamlara destek

Şii İran'dan, Suriye'de ki katliamlara destek

Tarih 17 Mayıs 2012, 12:02 Editör Yönetici

Bu silah ve mühimmat sevkiyatı, Amerikayla savaşa değil, Suriyede Sünni Müslüman Kanı akıtmaya gidiyor..!!! Kafir şia mezhebini ABD ve İsrail maşa gibi çok güzel kullanıyor..

Tarihinde İslam düşmanlarına tek kurşun dahi atmamış olan, tek meziyetleri Sünni öldürmek ve sahabeye sövmek olan modern Pers İmparatorluğu…

Alman haber ajansları, Bockstiegel firmasına ait “Atlantic Cruiser” isimli kuru yük gemisinin Suriye-Tartus limanına 70-80 km kala, silah taşıdığının farkedilmesi üzerine durdurulduğunu söyledi. Gemi İran tarafından kiralanmış ve Cibuti’den yola çıkmıştı.

6500 tonluk mühimmat ve silahla dolu gemi, katliamlarında Beşşar Esad tağutuna yardımcı olması için İran yöneticileri tarafından gönderildi.

Irak üzerinden hava ve kara yoluyla Esed’in Suriye Ordusuna silah ve mühimmat gönderen Ahmedinecad ve çetesi, zor durumda kalınca alternatif olarak deniz yolunu kullanıyor. Bunun için de denize kıyısı olan Afrika ülkelerini seçiyor.

Suriye’li Müslümanların zalim kâfir rejime karşı kıyama kalkmasıyla bütün kirli çamaşırları ortaya dökülen İran yönetimi hiç utanmıyor, “Bu haber doğru değil” deme ihtiyacında bile bulunmuyor.

İsrail’e laf atmaktan başka halt yiyemeyen ikiyüzlü İran rejimi, Suriye’de çocuklarımızı boğazlayan müşriklere silah gönderiyor. İğrenç menfaatleri ve politikaları uğruna Müslümanların canlarını hiçe sayıyor, kadınlarımızın ırzlarına saldıran ateist Baas rejiminin ayakta kalabilmesi için canhıraş çalışıyor.

Gerçekten bu adamlar Suriye’deki olayların arkasında İsrail’in olduğunu söylüyorlar. Peki o zaman, madem tehdit edip duruyorsunuz, “yakarız, yıkarız, haritadan sileriz” deyip duruyorsunuz, o halde neyi bekliyorsunuz, İsrail’i haritadan silin, işi kökünden halledin, değil mi?   ABD’den, İsrail’den hiçbi farkları kalmadı. Kaldı derseniz hadi ISpat edin… Kaldı mı? Öldürenle, öldürene yardım eden arasında ne kadar fark vardır? Beşşar Esad sizin çocuğunuzun kafasına İran’dan aldığı bombaları atsaydı, ne düşünürdünüz?

Tarihinde İslam düşmanlarına tek kurşun dahi atmamış olan, tek meziyetleri Sünni öldürmek ve sahabeye sövmek olan modern Pers İmparatorluğu, yediği naneler ortaya çıkınca İsrail’e kükrüyor, kaybettiği itibarını bu tiyatroyla kazanmaya çalışıyor. “Siyonizm, emperyalizm” masallarıyla bugüne kadar Müslümanları aldattı, Irak, Afganistan işgallerinde kâfir batıyla beraber hareket etti ama artık maskesi düştü. Allah onları rezil etti ve bunu Suriye’li Müslümanların eliyle yaptı.

İran otoriteleri Suriye’de bi kumar oynadılar ve kaybettiler. Onların hesabına göre Dera kentinde kıyamı başlatan Müslüman halk öldürülerek hareket bastırılmaya çalışılacaktı ama bu planları tutmadı. Şimdi  ise öldürmekten başka birşey yok ne yapacaklarınıda şaşırmış durumdalar. Öldürüyorlar ve  biz öldürmedik deyip yalanlıyorlar veya  gündemi değiştirmeye çalışıyorlar.  Beşşar‘ın avaneleri şehirleri bombalamaya devam ettikçe silahlı mücadele artıyor, halka kurşun sıkmasalar bu sefer ülkenin her yerinde milyonlarca insan meydanlara dökülüyor.  Özgür Suriye ordusunun  sayıları 100.000 bulmuş durumda.

İyi niyet abidesi, Saf Müslümanlar SENELERDİR !  ”Aman susun, mezhep çatışması çıkmasın” diye dursun. Tek denilen bu oldu Fakat Ölen ve işkence gören Hep Sünniler oldu…

biz Şii katil İran rejiminin  Batı ile beraber yediği naneleri ifşa etmeye devam edeceğiz.

Ha unutmadan ekleyelim: İran devleti kendi halkını da aldatıyor. TV’lerde ve haberlerde “Suriye’de teröristlerin ortalığı karıştırdığı ve Humus’da şiîlerin yoğun baskılar altında olduğu” gibi saçma sapan haberlerle İran’daki halk olaylardan habersiz bırakılmaya çalışılıyor.

Lübnan Tv ‘leride Ölen Hizbullah militanları için eğitimde öldü gibi yalanlar atıyor. Sanki bilmiyorlar mı Hizbullah militanlarıda Esedin yanında !

___________________________

Suriye’den bir görüntü. Irak üzerinden katil Esad’a gönderilen İran silahları…

Bu haber 7139 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
İran Analiz

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra… İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun!

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun! Hep bilindik bir senaryoyu yeniden oynuyorlar..

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim