ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 2

Toplam Tekil: 22906824
Toplam Çoğul: 30654150
Mısır'da Şii Fitnesinin Büyüğüne Son Verildi

Mısır'da Şii Fitnesinin Büyüğüne Son Verildi

Tarih 20 Mayıs 2012, 11:04 Editör Yönetici

Mısır'da şii İran destekli açılan ve fitne fesadı tetikleyen Hüseyniye kapatıldı..

Çoğunluğu Sünni müslümanın yaşadığı Mısır’da toplumsal fitneye, kargaşaya ve bölünmeye sebep olduğu gerekçesiyle 1200 yıl aradan sonra açılan İran destekli ilk Hüseyniye kısa bir süre sonra kapatıldı.

 

MISIR’DA TOPLUM HUZURUNU DİNAMİTLEYEN HÜSEYNİYE KAPATILDI

Mısırlı ilgili makamlar ülkede ciddi gerginliklere sebep olan Ali el Kurani adlı Şii şahsın açılışını yaptığı, Şiilerin dini ritüellerini gerçekleştirdiği Hüseyniye’yi kapattı.

Kapatılan Hüseyniye’de Ehl-i Sünnet İtikadı karşıtı, fitneye sebeb olan  çok sayıda yayım, materyal ve kaydın da Mısırlı yetkililerce el konulduğu aktarıldı. Orada bulunan Şiileşmiş kişilere de karar tebliğ edildi.

El Ezher başta olmak üzere İhvanul Müslimin, alimler, meşayihler, Mısır Vakıflra Bakanlığı, Nur Partisi, Adalet ve Hürriyet Partisi gibi Mısır’ın çok büyük kesimlerini temsil eden nerdeyse tüm sivil oluşumlar Hüseyniye’nin açılmasını sert bir dille kınamışlardı. Gelip açılışı yapan ve çeşitli programlar düzenleyen Şii Ali el Kurani’nin girişimi de provokatif olarak değerlendirilmişti.

Açıklamalarda Mısır’da Şii propagandasının yapılmasının ve Şiileştirme siyasetinin kabul edilemez olduğu, bunun kırmızı çizgi olduğu vurgulanmıştı.

Bu haber 7425 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
Şia Mezhebi

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti Şia'nın dünya genelinde ne yapmaya çalıştığını özetle...

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur! Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim