ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 2

Toplam Tekil: 22906752
Toplam Çoğul: 30654078
Beşar Esad'ın av alanı genelde camiiler..

Beşar Esad'ın av alanı genelde camiiler..

Tarih 30 Mayıs 2012, 16:40 Editör Yönetici

Şii İran'ın desteklediği, İslam düşmanı Beşar Esad'ın kini müslümanlaradır..

Esed yönetiminin çoluk çocuk demeden yaptığı katliamlara, en büyük destekçisi İran’dan hiçbir tepki gelmedi. Bu sessizlik her fırsatta kendisini İslam dünyasının lideri gibi sunmaya çalışan İran’ın İslam’la olan uzaklığını bir kez daha göz önüne serdi.

Haberin tamamı:

Suriye’de camiler adeta rejim güçlerinin “av alanı” haline geldi. Esad’ın fedaileri, iki günde 50′si çocuk 200′e yakın kişiyi katletti. Halkın Cuma namazına gitmesine mani olamayan askerler, camileri kuşatarak cemaati yaylım ateşine tutuyor.

Suriye’nin çeşitli kentlerinde cuma namazından sonra düzenlenen saldırılarda çoğunluğu Humus’un Hula ilçesinde olmak üzere 115 kişinin öldüğü bildirildi. Dün de ülkenin çeşitli kentlerinde Esad güçlerinin göstericilere ateş açması nedeniyle 50 kişi hayatını kaybetti. Suriye Genel Devrim Konseyi, ülkenin iç kesimlerinde yer alan Humus’un Hula ilçesinde ordunun Cuma günü gerçekleştirdiği saldırılarda çoğunluğu kadın ve çocuk olmak üzere 76 kişinin öldüğünü 200’den fazla kişinin yaralandığını, Hama’da 19 kişinin güvenlik güçlerince açılan ateşte yaşamını kaybettiğini duyurdu.

Halep’te 10, güneydeki Dera’da 4, Şam’ın banliyölerinde 3, Kuneytra, Tartus ve Lazkiye’de birer kişinin yaşamını yitirdiğini aktaran Konsey, rejimin Hula’da bir katliam gerçekleştirdiğini ve operasyonların birçok kentte devam ettiğini vurguladı.

Birçok aile yok oldu

Yerel aktivistler ise Hula ilçesinde iletişim olmadığından dolayı kentten sağlıklı bilgi alamadıklarını ve saldırıların tüm şiddetiyle devam ettiğini söyledi.

Bazı ailelerin tüm fertleriyle öldürül düğünü ifade eden aktivistler, ilçede durumun çok kötü olduğunu kaydetti.

Suriye Genel Devrim Konseyi, dün de Suriye ordusunun, ülkenin çeşitli kentlerinde düzenlediği saldırılarda ölenlerin sayısının 50′ye yükseldiğini duyurdu. Konsey, iç kesimlerde yer alan ve muhaliflerin güçlü olduğu kentlerden Humus’taki operasyonlarda 20, Hama kentinde 18, Şam’ın banliyölerinde 6, İdlib’te 3 ve Dera kentinde bir olmak üzere, ülke genelindeki ölü sayısının 30′a ulaştığını bildirdi.

50 asker Özgür Ordu’ya katıldı

Halep’te ve Şam’ın Kadem bölgesinde cenaze törenlerine katılanların üzerine güvenlik güçlerince ateş açılması sonucu yaralanmaların olduğunu kaydeden Konsey, Dera’nın Büsr el-Şam ilçesinde ordunun ağır silahlarla düzenlediği saldırıda da ölenler ve yaralananlar bulunduğunu aktardı.

Konsey açıklamasında, Humus’un Hula ilçesinde 50’den fazla askerin birliklerinden ayrılarak Özgür Suriye Ordusu saflarına geçtiği kaydedilirken, İdlib ve Lazkiye’de şiddetli patlamaların meydana geldiği ve olay yerlerine çok sayıda ambulansın gittiği bildirildi. Ancak bu bölgelerde ölü ve yaralıların olup olmadığına ilişkin bilgi verilmedi.

Kaynak: Milat Gazetesi

İsteyen şu linkede bir bakabilir...

Bu haber 8252 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
Ortadoğu

İŞTE, SURiYE "HULA" da İRAN DESTEKLİ Şİİ KATLİAMI !!

İŞTE, SURiYE İŞTE, SURiYE "HULA" da İRAN DESTEKLİ Şİİ KATLİAMI !! (video)

Irak'ta İnanılmaz Şii Oluşumlar !

Irak'ta İnanılmaz Şii Oluşumlar ! Irak'ta İnanılmaz Şii Oluşumlar !

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim