ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 4

Toplam Tekil: 22906754
Toplam Çoğul: 30654080
Şia Her Yerde Fitne ve Karışıklık Çıkartıyor

Şia Her Yerde Fitne ve Karışıklık Çıkartıyor

Tarih 03 Temmuz 2012, 14:33 Editör Yönetici

Suudi Arabistan'da karışıklık ve fitne çıkarmaya çalışan fanatik bir şii tutuklandı.

Sapık şia mezhebi her yerde fitne çıkarmanın peşinde olduğunu bir kez daha kanıtladı. Afganistan, Irak, Filistin ve en son Suriye'de katledilen masum Müslümanların akan kanlarında parmağı olan ve tarihi boyunca hep Müslüman devletlerle savaşmış Pers İmparatorluğunun devamı olan Şii İran'ın yapmacık gündem oluşturmaya çalışmasıda ayrı bir strateji izlediklerinin belirtisidir..

Habere gelince; Suudi Arabistan’a bağlı Katif bölgesinin ayrılması ve sözde Büyük Bahreyn kurulması yönünde çağrılar yapan …

Bahreyn‘in bölünmesi yönünde çağrılar yapan !

Fanatik Şii din adamı Şeyh Nemr Bakır en Nemr 27 Haziran 2012 tarihinde bir yerde yaptığı kışkırtıcı konuşmaları nedeniyle tutuklandı.

Tutuklanma hadisesi üzerine İran tehditler savururken bölgeye muhafız alayına bağlı bir birlik gönderildi.

Ülkedeki dini ve toplumsal huzuru bozduğu, milli güvenliği tehdit ettiği gerekçesiyle fanatik Şii din adamının tutuklanmasını İran’ın tehditleri takip etti. Hürmüz Boğazını kapatmakla tehdit eden İran rejiminin yanı sıra en Nemr’in müntesipleri de tehditlerde bulundu. Bu nedenle de Suud Milli Muhafızlara bağlı bir alayın Riyad’dan doğu kısmına oradan özellikle Katif bölgesine hareket ettiği kaydedildi.

Mezkur fanatik Şii din adamının yakalanması emrinin yeni İçişleri Bakanı Emir Ahmed bin Abdulaziz’den geldiği nakledilirken gözlemciler bu bölgede güvenlik güçlerini hedef alan terör saldırılarının arttığına dikkat çekiyor.

Alıntı

Bu haber 9464 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
Şia Mezhebi

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti Şia'nın dünya genelinde ne yapmaya çalıştığını özetle...

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur! Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim