ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 2

Toplam Tekil: 22907481
Toplam Çoğul: 30654886
Şii Rejim : Kan ve Kahpelik

Şii Rejim : Kan ve Kahpelik

Tarih 23 Temmuz 2012, 14:23 Editör Yönetici

Şii Rejim kan ve kahpelikten besleniyor, en son Suriye'de bunu gayet net sergiliyor..

Sitemizde Defaatle yazmamıza kanıtlarını hem belge hemde video sunmamıza karşın Esed rejimini destekleyen bi-kafaların aymazlıkları sadece bunlarla sınrlı değil. 

Suriyedeki katliamlarda Şimdiye kadar ölenlerin sayısı Resmi rakam 16.000 g.resmi rakam ise 20.000 den fazla Sünni müslümanın kanının döküldüğü 10 bin yaralı olduğu yönünde. Baba Esed, Hamada 1982 yılındaki katlimında 40 bin müslümanı öldürtmüş  azınlık olan Şii Nusayri rejimini kanla devam ettirmişti.

Halkının%80 ninin sünni olduğu yerde peki nasıl bu rejim devamını ikame ettirebiliyor.  Nusayri Rejimi İran destekli olup,  İran’ın Ortadoğuya yayılma ve güç konumunda en ihtiyaç duyduğu teşeron bir rejimdir. İran’ın elinden Suriye gibi bir müttefikin gitmesi ve Sünni bir devlet kurulması Saddam dönemindeki IRAk neyse o hali alabilir. Çünkü Irak, Saddam rejiminde iran‘a geçit vermedi yayılma politikalarını hep engeleldi. 8 Yıl savaşları, Samarra isyanları vs  her ne ettiyse İran sonuç alamadı..

Taki ABD IRAK’a gelene  kadar  ..  Aynı Afganistanda olduğu gibi ABD ile ortaklaşa çıkarlar sonucu IRAK ‘da saddam rejimi devrildi.  Bahane Kimyasal Silah !! PEki İran Uranyum zenginleştirme kapsamında bunu kimyasal silah için kullanıyor oraya niye girilmedi sorusu akla gelebilir ?  Cevabını ise üstte verdik. Karşılıkçı çıkarlar herşeyin üstündedir.  İran İsrail ile’de asla savaşamaz Çünkü Bugün Amrika neyse israil’de odur. Hatta Son çıkan videolu haberlerde Hizbullah El-Kaide üyelerine İşkence yapıyordu bu Hizbullah Hakkında çıkan  ” HİZBULLAH İSRAİLİ KORUYOR” Haberlerinide boşa çıkarmadı.

İran’da Yahudiler son derece rahatlık içerisindedirler. Onlara güvence vardır.

Ahmedi Nejad İşgal sürerken IRAK’a ziyaret düzenledi bu görüşme Yeşil Bölge’de  Şimdiki Irak Cumhurbaşkanı el-Maliki ve Amerikan heyetleriyle. Sonrasında  Maliki Cumhurbaşkanı kabinesi ise Şiilerden oluşan bir grup.  Artık İran istediğini almış oldu..

Bu ziyaret Irak işgali sırasında daha ABD Irak’dan ayrılmadan oldu. BU buluşma Irak’ın yeşil bölgesi yani en güvenli bölgesinde gerçekleşti. Yeşil bölge ilan eden taraf ise ABD !!! Yani ABD korumasında NEJAD Iraka gitti.

PEKİ AMERİKA DÜŞMANIMIZ NARALARI ATAN SENELERDİR YOK EDERİZ VURURUZ KARŞILIK VERİRİZ DİYEN BU ÜLKE, NASIL OLDUDA ABD KORUMASINDA BURADA!! SİTEMİZDE DEFAATLE BİR KONUYU DİLE GETİRİYORUZ. ARTIK ŞUNU AKLIMIZA KAZIMAMIZ LAZIM. İran, asla Amerikaya saldıramaz Amerikada aynı şekilde.  Söyle bir söz vardır ” Ortadoğuda Planlar 50 yıl sonrası içindir.”   Yani bu kişiler 50 yıl daha birbirlerine saldırmazlar… hatta Googleye İran İsrail yazın görselleri tıklayın hep vururuz ederiz safsataları bu İran şahı devrileli beri böyle …

Zaten Şii Tarihine bakın kafirle savaşı hiç olmadığı gibi döktükleri kan ise sadece Sünni kanı…

 

 

Bu aslında bir din savaşı Hak Batıl mücadelesidir.  Din savaşıdır. Çünkü Gidin Tahran ‘a bir tane bile Sünni cami bulamayacaksınız.  Sünni Alimlerin Çoğu ya Susturulmuş Ya Hapsedilmiş. Irak’ta ise  Okullarda dahi Şii yanlısı yayınlar yapılıyor Tv kanalları açılıyor. İran ve Irak’ta şuan Sünni kanal sayısı elin parmakları kadar kalmış  daha geçenlerde  1 kanalın binası bombalandı.

Suriyedeki olaylardanda bunu anlayabiliriz.  Çatışmalarda ilk hedef Yine Camii Şerifler  ve içindeki cemaat oldu.  Daha Dün ( 13/07/2012) deki Hamada öldürülen 305 kişinin büyük bölümü camiye toplanıp infaz edilen kişiler.

İRAN ve HİZBULLAH DESTEKLİ SON KATLİAMLARINDAN GÖRÜNTÜLER ..!!! 

Sitemizde Daha onlarca Bu gibi video ve resimler mevcuttur.

Biz bunu tarihte kafirlerden görmüş iken aynını Şii Ehlinin yapması  bizce hiç manidar değil.. Çünkü Osmanlı bu durumu erken farketmiş Şeyhülislamlarından Ebussud efendi ” Şia Kafirdir ” fetvası vermiştir. Dahası Ehli Kitapdan kız alınması caiz iken Osmanlıda Şii’ler kız alınması veya verilmesi dahi yasaklanmıştır.  Tüm şii yayılmacılığı 600 sene durdurulmuştur..

Ne zaman Somanlı Yıkıldı işte o zaman şii rejimininde ayağa kalkması gerçekleşmeye başlamıştır. Ne acaibdir ki; Dünyada şuan hiç bir devlet sünnilik üzerine  kendini ikame ettiremiyor. Afganistan böyle iken Hemen İran destekli ABD ordusu orayada girmiştir.

İRAN ve ABD ve destekçileri Sünni devlet konusunda şunu çok iyi anladı… SÜNNİ BİR DEVLET OLAN OSMANLI’YI ve Sünni bir devletin neler yapabileceklerini BİLDİKLERİNDEN  Asla ABD ve İran bir Sünni devlet kurdurmazlar. 

Tüm bunlardan sonra Türkiye’de İran ve Esed yanlısı yayın güden  Haydar baş, Zeynebiye (Selahaddin Özgündüz) gibi Şii Caferi Gruplar bunların farkındalardır. Asla bu katliamlara ses çıkarmadıkları gibi tam destek vermekteler. Artık anlayabiliriz ki, saflar  Suriye olayları sebebiyle ayrılmaya başlanmış hoşumuza gitmesede  şunu söylemek durumunda bırakmıştır..

Suriyedeki Olaylar Şii -Sünni Saflarını belli etmiş, Sünni leri Şia’ya Karşı uyanık hale getirmiştir. Artık Ehli Sünnetdert edinsin derdi dini olsun. Uyanık olsun, asıl düşmanını tanısın bilsin ve artık çelik çomak oynamaktanda vazgeçsin.

Çünkü Şia’nın Amacı; ehlibeytciyiz safsatası altından Şii yayılmacılığı yapmak karşı çıkanları ise ya hapsetmek ya öldürmek . Söz geçiremediği yerlerde ise örneğin Osmanlıda isyan çıkartmak arkadan vurmak şimdiki yemen ve Bahreyn’de  şii yandaşlarına  isyan için silah sağlamak…

işte şia budur !!!

 Alıntı: sapitanlar.com

Bu haber 11109 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
Şia Mezhebi

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti

Dünya Sahnesinde Şîâ'nın Özeti Şia'nın dünya genelinde ne yapmaya çalıştığını özetle...

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur! Mustafa İslamoğlu Geleceğin Feto'sudur!

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim