ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 1

Toplam Tekil: 22893485
Toplam Çoğul: 30639661
Şii İran'ın PKK'ya Desteği Belgelendi...

Şii İran'ın PKK'ya Desteği Belgelendi...

Tarih 31 Ağustos 2012, 15:33 Editör Yönetici

Erzurum Cumhuriyet Savcılığının İran istihbarat örgütü SAVAMA'ya yönelik operasyonla ilgili çarpıcı ayrıntılar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Her fısatta fitne çıkaran ve en son Suriye'de bebek, kadın, yaşlı demeden binlerce Müslümanı katleden Esad rejimine açıktan destek vererek, özünde İslama ve Müslümanlara açıkca düşmanlığını sergileyen, çok sinsi bir şekilde şekilde kıvırmaya çalışan, İsrail ve ABD karşıtı sözler söyleyerek sempati kazanmaya çalışan ve Müslümana alemine gaz vererek, kendi sapık mezhepleri şiiliği yayılma süreci ile İslam ülkelerine yaymaya çalışan, tarihinde hep Müslüman ülkeler ile savaş yapmış bir ülkedir İran...
 
İşte en son yine ülkemizde pkk terör örgütü ile ilişkileri resmen kanıtlanmış İran portresi karşımızda, şimdi ülkemizde ki İran sempazitanı kişiler, binlerce Mehmetçiği şehit eden bebek katili teröristleri destekleyen İran'ın yanında olmakla bu kanı ellerine yüzlerine bulaştırmışlardır..

İşte haber:

Terör örgütü PKK ile İran'ın işbirliği resmen kanıtlandı. Türkiye'de yakalan İranlı ajanlar çıkan görüntüler İranlılarla PKK'lıların nasıl bir işbirliği içinde olduklarını resmen ortaya koyuyor.

İran'ın terör örgütü PKK'ya destek verdiğini, onunla işbirliği içinde olduğu resmen kanıtlandı. Geçtiğimiz hafta Türkiye'de yakalanan İranlı ajanlarla ilgili şok görüntüler ortaya çıktı.

Türkiye'de adeta cirit atan İranlı ajanlar, İran adına çalışan korucudan Türkiye'de bulunan askeri tesislerin ve MİT'in binaları hakkında bilgi alıyor.

İranlı ajanlardan ele geçirilen bu görüntülerin devamında ise, o İranlı ajanlar PKK'lı teröristlerle görüntüleniyor. PKK'lı kadın teröristlerle sohbet eden İranlı ajan PKK'nın gücü hakkında sorular soruyor.

İRAN'DA PKK KAMPLARI VAR

Son dönemde İran'ın terör örgütü PKK'ya destek verdiği hatta Türkiye sınırına yakın karakolları PKK'lılara bıraktığı gündeme gelmişti.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, terör örgütünün son Şemdinli saldırısında PKK'lı teröristlerin İran sınırından Türkiye'ye giriş yaptığını açıklamıştı.

Sınırlarını PKK'ya açan İran'la ilgili "İranlı Ajanlar"dan çıkan görüntüler İRAN-PKK işbirliğini artık resmen deşifre etmiş durumda.

milat_iranpkk.jpg

Kaynak: Milat-Bugün

Bu haber 10131 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


İŞTE BUDUR HUMEYNİ DEDİĞİNİZ !! TIKLA VE OKU!


Humeyni Bir Fransız Uçağı ile geldi darbe yapmaya.. İşte o gün bugündür Şii yayılmacılığı adına Amerika'dan tüm desteği almıştı. Afganistan'ın ve Irak'ın işgali olmak üzere Bahreyn'den Yemen‘deki şii ayaklanmalarına ABD desteğini göz ardı etmek mümkün değil. Pakistan'da artan şii yayılmacılığı Pakistan hükümetini de etkisi altına almış durumda, öyle ki Şuan Taliban onlar için düşman konumda. Türkiye sırada ……..!!! Tarihinde hiçbir zaman kafir bir ülkeyle savaşmamış, aksine hep Müslüman ülkelerle savaşmıştır.. En son Irak İran savaşı buna örnektir... İslam'ın içinde ki Truva atı şii İran...


Dr. İhsan Şenocak'tan "Şia Nedir, Ne Değildir?" başlıklı bir video. !!!! İzlemeden Geçmeyin !!


İran Gerçeklerini Bu Videoda Gerçek Veriler Eşliğinde Daha Net Anlayacaksınız..Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ!

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)1 Şî'â'ya Reddiye
İran Analiz

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra… İran'a Umumî Bir Bakış; Devrimden Sonra…

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun!

Amerika ve İran gerilimi, yeni oyun! Hep bilindik bir senaryoyu yeniden oynuyorlar..

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim