TRT Ekranlarından Mezheplere Saldırı ve Şia'yı Kurtarma


Açıklama: Pelin Çift İle Gündem Ötesi adlı program İsrail'in ve Vatikan'ın yapamadığını Devlet kanalından yapıyor..
Kategori: Şia Mezhebi
Eklenme Tarihi: 07 Ocak 2016
Geçerli Tarih: 22 Mart 2019, 07:23
Site: İran ve Şia Gerçeklerini Bu Sitede Göreceksiniz...
URL: http://www.irangercegi.com/detay.asp?haberID=114


TRT1 bizim vergilerimizle yayın yapıyor. Lakin, insanımızın ebedi ahiret hayatını mahvedecek görüşleri şu an ekrandan yayıyorlar. "Pelin Çift ile gündem ötesi" programına çıkardığı iki akademik ilahiyatçı mı ne olduğunu anlamadığım kişiler daha kendi içlerinde çelişiyor.

Şimdi izlediğim kadarı ile en son Aşere-i Mübeşşereye zayıflık isnad ettiler ve daha birçok konuda (özellikle şia hakkında) kaçak köçek cevaplar veriyorlar.

Yazıklar olsun, dört hak mezhebede laf ettiler ve şia'yı beşinci mezhep dediler. Biz bundan razı değiliz.

Herkesin kendi aklına göre mezhebi olur gibisinden içi boş ve itikadi sıkıntılı sözler sarfeden bu iki tane sözde Profesör resmen devletin kanalında dinimizin kutsal değerlerine saldırdı. Buna çanak hazırlayan kim varsa bunun vebali hepsinindir.

Evet, şii İran ajanları sağlam etkileşim yapıyorlar, bu bir kez daha tescillendi.. Devlet kanalına kadar girdiyse bu, İç İşleri, Diyanet ve istihbarat (Mit) istiharata çekilmiş olduğunun göstergesidir. Boşluğu ise hep tetikte fırsat gözleyen din düşmanları doldurmaktadır.

Devletimizin kanalında manevi anlamda bu iftiralar ve hakaretler yapılıyorsa, bu olay aynı zamanda ülkemize bela şimşeklerini çeken unsurlardan birinin ifşasıdır.