SELEFİLİĞİN GERÇEK YÜZÜNE BİR DEŞİFRE DAHA!


Açıklama: TÜRKİYE'DE SELEFİLİĞİN ÖNDE GELEN İSİMLERİNDEN EBU ZERKA KENDİ İÇ YÜZLERİNİ NASIL ANLATIYOR.. DİNLEYİN..
Kategori: Reddiyeler
Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2014
Geçerli Tarih: 22 Şubat 2019, 21:03
Site: İran ve Şia Gerçeklerini Bu Sitede Göreceksiniz...
URL: http://www.irangercegi.com/detay.asp?haberID=98


İŞTE ÜLKEMİZDE EHLİ SÜNNET DIŞI SELEFİLİĞİ-VEHABİLİĞİ YAYMAYA ÇALIŞAN İSİMLERDEN OLAN EBU ZERKAN İSİMLİ KİŞİNİN KENDİLERİNİN NASIL BİR SAPIKLIK İÇİNDE OLDUĞUNU, KENDİLERİNİ NASIL TEKFİRCİ OLARAK NİTELENDİRDİĞİNİ ANLATTIĞI O VİDEO AŞAĞIDADIR! Video altta..

VİDEO HAKKINDA KISA BİR ALINTI YAZI:

Ebu Zerka'nın Muhammed bin Abdulvehhab hakkında ki sözleri şöyle:

"Muhammed bin Abdulvehhab kendini tekfir eder. Muhammed bin Abdulvehhab : kim La ilahe illalahı bildiğini iddia ediyorsa Allah ve Resulune iftira atmıştır. Bende bilmiyordum manasını yer yüzünde kimse bilmiyordu. Ta ki ben öğrenip insanlara anlatana kadar. Mekke Medine halkı hep müşrik olarak görüyor Muhammed bin Abdulvehhab.


Ebu Zerka şöyle devam ediyor .: "Bunların hepsi necdi ulaması bidatler ile doludur. Muhammed bin Abdulvehhab Tekfircidir!. Muhammed bin Abdulvehhab sizin zannettiğiniz gibi biri değildir! Sakındırıyorum. Biz onun eserlerini meclislerde okutmakla tavsiye etmekle hata ettim. yanlış yaptık.

- Bunlarda tekfir var, ümmeti tekfir ediyorlar, kanlarını mallarını helal görüyorlar!
- Neler yapıyorlar neler, bütün ümmeti, yeryüzünü tekfir ediyorlar, kendilerinden başka hiç kimseyi Müslüman görmüyorlar!

..
Ebu Zerka'nın bunu fark etmesi güzel. Hatasını düzeltmesi daha güzel.

Ama bu zamana kadar tekfirci bir zihniyetin eserlerini yayıp onları övdü eserlerini okuttu, tavsiye etti. Bundan dolayı bir çok genç tekfirci oldu ve bir çoğu Işid’e katılıp Müslümanların kafasını kesti. Sonrada bu tekfirci hal üzere iken öldüler. Ebu Zerka bunları da düzelte bilecek misin?.

Tekfirci olmasına sebep olduğunuz bir çok genç karısına müşrik deyip boşadı. O kadınlar, ortada kalan çocuklar ve iki ailenin baba annelerinin halleri ne olacak, helallik alabilecek misin? Ey Ebu Zerka bu durumu düzeltebilecek misin?

Senin ve bağlı olduğun cemaat binlerce Müslümanın tekfirci bir zihniyete sahip olmasına sebep oldu ve hala bir çok konuda Ebu Zerka ve guraba yayınlarının hocaları, gerek istigase gerek diğer bazı konularda Müslümanları tekfir ediyorlar. İstigase konusunda onca delil getirilmesine rağmen hala tekfir ediyorlar.

ebu zerka bır hatasını anlayıp duzelttı ama baska hatalarını anlıyana kadar daha bır cok ınsanın tekfırcı olmasına sebep olucak.

onun için gelın kardeslerım elınde nas olan delılı olan ınsanları tekfır etmeyın kardes olup bırlık olalım tekfırcılere karşı saff tutalım

bakın tekfırcı yaptıgınız o ınsanlar şimdı sızıde tekfır edıyor. Eger bırlık olmaz bır bırımıze karsı daha hos gorulu olmazsak ılerıde ıraktakı surıyedekı parcalanma, bır bırımızı oldurme burda da olucak. Hıc kımse kazanmıcak onun için

maddı manevı destek aldıgımız ülkelerın rejımlerını yayan, onları hosnut etmeye çalısan pıyon deyıl , İslamın bırlıgını düşünen , Allah ın hoşnutluğunu kazanmaya çalışan dertlı hocalar, insanlar olalım.

Ebu Zerka’ya bu duyurusundan ve cesaretinden dolayı teşekkür eder ve gerisinin gelmesini kendisine tavsiye ediyorum.