ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İranTehlikesi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 22906791
Toplam Çoğul: 30654117

Amacımız!

Şiiler; Bidat, küfür ve şirk ehli olarak üçe ayrılır... Sitemizde hepsinden örnekleri bulabilirsiniz. Biz değerlerimizi çarpıtmaya çalışan ve hakaret edenlere karşıyız..

Görüntülü olarak delillleri ile görebileceğiniz gibi şia mezhebinin genel görüşü olarak Hz. Ali (ra) efendimiz dışında ki halifelere Hz. Ebu Bekir (ra), Hz. Ömer (ra), Hz. Osman (ra) efendilerimize ve Hz. Aişe (ra) annemize ve diğer birçok büyük sahabe efendilerimize çirkin hakaretlerde bulunup onları haşa kafir sayarak, kendileri kafir olmaktadır.
İslam alimlerimiz Hristiyanların nasıl ki Hz. İsa'yı (as) aşırı giderek İlahlık isnad ederek dinden çıtıkları gibi, şiilerinden Hz. Ali (ra) efendimizi aşırı giderek yücelterek dinden çıktıklarını söylemektedirler.
 
***
 
Şii gerçeklerini anlatan bir başka siteden alıntı olarak şunlarıda söyleyebiliriz;
 
İran Ortadoğuda şii yayılmacılığı ile Güçlü bir devlet kurmak istemekte. Irak'ı ABD sayesinde bertaraf ettikten sonraki hedef asla ABD veya Yahudi değildir. İLK hedefleri Türkiye'dir. Suriye ayaklanması İran için Süpriz olmuş bunu bastırmak için Alimleri dahi Nasibilerin çocuklarına acımayın fetvaları vermiştir. 

Bu tür sitelerimiz Türkiye için bir uyandırma projesidir. 

Yavuz Sultan Selim han bu durumu çok iyi tahkik etmiş. En büyük Tehlikenin Tarihinde 1 kafirle savaşı olmayan ama hergün müslüman kesen Şii'lerden geleceğini anlamıs ve Safevi devletini tarihten silmiştir. 

İran'ın ise bundanda bir hıncı olup Türkiye için son derece tehlikeli bir düşmandır. Asla Ehli Kıble demezler. Nasibiler (ehli sünnet) katli onların alimlerince vaciptir. ( bunu hakkında video paylaşılacak) 

Bugün İran'da Sahabeye bariz küfr edenlere raslarsınız. Ömer deyin peşine küfür ederler. Bizler ölmeden evvel yaşamımız Allah için ise bunları önlemekte bizlere farzdır. Rasulullah (s.a.v) bize bunu emretmiştir. Derdimiz Din derdidir. VE bu uğurda nasip olursa şehit olmaktır. İçimizdeki fitneyi söndürmedende yardım kesinlikle gelmeyecektir. Fitnenin baş müsebbiblerini hergün sizlere açıklıyoruz.

Allah rızası için destek veriniz ve ev halkınıza anlatınız.

Tüm derdimiz site ve face vasıtasıyla bunları duyurmaktır. Sakın Sünni Müslümanların yenik gözüktüğüne bakmayın. 1 kıvılcım çok şeylere gebe olacaktır. Allah Teala o kıvılcımı körükleyecek sahipler bize mutlaka ihsan edecektir. 
 
***
 
Yakında yeni bilgiler eklecektir..

Bu sayfa 11465 defa görüntülenmiştir.

BAZI YAZILAR...

İran haber ajansları ve farsça sitelerde müthiş bir Türkiye düşmanlığı var ve tüm yazılar Türkiye aleyhtarlığı ile dolu...

Bu siteleri ve yazıları İran'a toz kondurtmayan ve bizim burada yaptığımız en küçük bir eleştiriye saygısızca tepki koyan şuursuz İslamcı kardeşlerime ithaf ediyorum. Eleştirirken biraz da onları inceleyin... İran'ın, çevremizde ki bütün İslam ülkeleri karışmışken, tek kale gibi duran Türkiye düşmanlığı çok manidar..

Not: Bahsettiğimiz siteler resmi siteler, devlet siteleri...

Şiiler; Bidat, küfür ve şirk ehli olarak üçe ayrılır... Sitemizde hepsinden örnekleri bulabilirsiniz. Biz değerlerimizi çarpıtmaya çalışan ve hakaret edenlere karşıyız..

ANKET

Web sitemizi faydalı buluyor musunuz?

Tüm Anketler

(c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi