İran ve Şia Gerçeklerini Bu Sitede Göreceksiniz...
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

VİDEO ARA


SON YORUMLANANLAR

  Mescitte travesti oynatan şiiler.. İşte delil!

  Açıklama : Helak olan ve Hz. Lut (as) kavmi olan Sodom Halk'inin yasam biçimi travestilik şiilerde'de helaldir, Allah'in lanetledigi fiili (traveslilik, homo, livata) travestiye mescitlerinde dans ettirip saksakla Hz Ömer'in (ra) katili mecusi Ebu Lulu'ya dua ediyorlar..
  Anahtar Kelimeler : Sodom Halk'inin yasam biçimi travestilik siilerde'de helaldir   Allah'in lanetledigi fiili (traveslilik   homo   livata) travestiye mescitlerinde dans ettirip saksakla hz ömer'in katiline dua ediyorlarSodom Halk'inin yasam biçimi travestilik şiilerde'de helaldir   Allah'in lanetledigi fiili (traveslilik   homo   livata) travestiye mescitlerinde dans ettirip saksakla Hz Ömer'in (ra) katili mecusi Ebu Lulu'ya dua ediyorlar..Helak olan ve Hz. Lut (as) kavmi olan Sodom Halk'inin yasam biçimi travestilik şiilerde'de helaldir   Allah'in lanetledigi fiili (traveslilik   homo   livata) travestiye mescitlerinde dans ettirip saksakla Hz Ömer'in (ra) katili mecusi Ebu Lulu'ya dua ediyorlar..  
  Kategori : Şia Mezhebi
  İzlenme : 4484
  Tarih : 09 Mayıs 2012
  Ekleyen : Yönetici
  Link Ver :
  Sitene Ekle :

  (c) 2014 - Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir!
  RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi